O nas

Sursys - siedziba firmy

Projektowanie i produkcja od 2001 roku

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe SURSYS Sp. z o. o. powstało w 2001 roku w Tarnowskich Górach. Od początku istnienia nasze działania obejmowały projektowanie i produkcję spawanych konstrukcji stalowych oraz wentylatorów przemysłowych. Kilkanaście lat doświadczenia i poznawania potrzeb klientów z różnych branż, pozwala nam dziś sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu i skomplikowanemu zadaniu, bowiem opieramy się na nowoczesnych i ekologicznych rozwiązaniach.

Rozwój zaplecza technologicznego

Po 6 latach działalności, wraz ze wzrostem możliwości konstrukcyjnych oraz rosnącymi oczekiwaniami klientów, rozpoczęliśmy poszukiwania większych hal produkcyjnych. W 2007 roku, zakupiliśmy w Bytomiu halę o powierzchni 1500 m2, w której produkcja odbywała się przez 7 następnych lat. W 2013 roku, nabyliśmy kolejną, nowoczesną halę w Bytomiu o powierzchni aż 4500m2, opuszczając poprzednie pomieszczenia. Inwestycja objęła stworzenie profesjonalnie przygotowanego, wydzielonego stanowiska do produkcji wyrobów ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej. Wraz z nowym zapotrzebowaniem, w 2021 roku pod nasze skrzydła trafiła kolejna hala produkcyjna o powierzchni 1750m2 nieopodal głównej siedziby w Bytomiu. Dziś realizujemy produkcję na obu halach jednocześnie, wykorzystując razem 6250m2 powierzchni, co pozwoliło nam na zwiększenie produkcji a także rozwój kadry pracowniczej przy korzystaniu z innowacji produkcyjnych.

Większe możliwości produkcyjne

Adaptacja nowych hal oraz dynamiczny rozwój kadr i technologii, pozwoliły rozszerzyć naszą ofertę o:

Klienci zaczęli powierzać nam coraz większe inwestycje w kraju i zagranicą, dzięki czemu nasi projektanci są dzisiaj przygotowani do rozwiązania niemal każdego problemu technicznego z zakresu konstrukcji stalowych oraz wentylatorów przemysłowych.

Wyszkolona kadra pracownicza

Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynieryjną oraz wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych. Nasi pracownicy to doskonali specjaliści w branży, których sukcesywnie szkolimy i doskonalimy pod względem produkcyjnym i konstrukcyjnym. Procedury w naszej firmie odpowiadają restrykcyjnym normom ISO 9001:2015, AD 2000 Merkblatt HP 0 and EN ISO 3834-2 oraz EN 1090-2 – zgodnie z najnowszymi, unijnymi dyrektywami. Posiadamy aktualne certyfikaty spawalnicze.

 

Zobacz nasze certyfikaty

 

Zapraszamy do współpracy Inwestorów z całej Europy