Montaż konstrukcji stalowych

Strona główna > Usługi > Usługi montażowe
Przebieg montażu konstrukcji stalowych

 

Specjalizujemy się w montażu konstrukcji stalowych oraz wentylatorów przemysłowych. Każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb klienta, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb projektu. Zajmując się montażem konstrukcji stalowych, jesteśmy do dyspozycji klienta na każdym etapie realizacji prac. Zajmujemy się montażem powierzonych konstrukcji stalowych, zachowując szczególną ostrożność i bezpieczeństwo. Jeżeli planujesz zlecić wykonanie i montaż konstrukcji stalowych - Sursys to odpowiednie miejsce.

Usługi z zakresu montażu konstrukcji stalowych 

Jesteśmy rzetelnym i sumiennym przedsiębiorstwem podejmującym się różnorakich wyzwań montażowych. W naszych projektach stawiamy na innowacyjność i nowoczesność rozwiązań. Wykonujemy projekty dla klientów przemysłowych i indywidualnych, uwzględniając ich specyficzne potrzeby.

Jeżeli szukają Państwo firmy zajmującej się montażem konstrukcji ze stali oraz wentylatorów przemysłowych, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz wykwalifikowany personel, na pewno postara się udzielić Państwu wszelkich szczegółów na temat konstrukcji stalowych. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, stawiamy tylko na najlepszą kadrę pracowniczą gwarantującą wytrzymałość powstałych konstrukcji. Nasi specjaliści gwarantują profesjonalną współpracę na każdym etapie inwestycji.

Jak przebiega montaż konstrukcji stalowych?

Nasze prace rozpoczynamy od wnikliwej analizy projektu, aby podczas prac nic nie zakłóciło montażu. Następnie przechodzimy do szczepienia poszczególnych elementów i połączenia ich w odpowiednie podgrupy. Ten etap prac realizowany jest w oparciu o wcześniej przygotowany plan pracy z materiałem, a także plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Skręcanie konstrukcji stalowych rozpoczynamy po zakończeniu prac związanych z fundamentami i podbudową pod posadzkę. Następnym etapem prac montażowych jest spawanie połączonych wcześniej elementów stalowych i poddanie ich śrutowaniu, gdzie jest poddana profesjonalnemu czyszczeniu. Ten etap nadaje konstrukcji odpowiednią chropowatość. Po precyzyjnym zmontowaniu elementów pokrywamy konstrukcję preparatami, które nadają jej właściwości odpornościowe. W trakcie prac dbamy również o transport pomiędzy wytwórnią konstrukcji a placem budowy. Fundamentem naszej pracy jest zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie.

Usługi montażowe świadczymy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości w kwestii produkcji i montażu konstrukcji stalowych zachęcamy do kontaktu z Działem Ofert i Marketingu.

Realizacje - montaż konstrukcji ze stali

Konstrukcje stalowe w przemyśle to przede wszystkim duże obiekty – takie jak hale magazynowe, produkcyjne, stalowe oraz obsługowe. Do tej pory wykonaliśmy dziesiątki projektów, za każdym razem zdobywając zaufanie klienta. Dysponujemy doświadczonym i dobrze wyszkolonym zespołem montażowym, który pracuje pod dowództwem kierownika placu budowy posiadającego stosowne uprawnienia. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły naszych dotychczasowych realizacji - zapraszamy do indywidualnego kontaktu!