PollrichDLK

Tę stronę oceniło już 12 osób.
Średnia ocen to 4.17 na 5 możliwych.
Brak oceny

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem renomowanego producenta wysokiej jakości wentylatorów przemysłowych, niemieckiej firmy Pollrich DLK, na terenie Polski. Od początku swojego istnienia firma Pollrich DLK zajmuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań dla przemysłu, głównie wentylatorów promieniowych, które są produkowane nieprzerwanie od 1906 roku i wentylatorów osiowych, których produkcją firma zajmuje się do roku 1974.

Współpraca i produkcja wentylatorów Pollrich DLK

W ramach prowadzonej współpracy zajmujemy się produkcją i sprzedażą wspomnianych wcześniej wentylatorów promieniowych, osiowych, ale także kompletnych wentylatorów strumieniowych i oddymiających. Wszystkie wentylatory wytwarzane są w naszej hali produkcyjnej w Bytomiu z atestowanych materiałów, w oparciu o niemiecką myśl technologiczną oraz surowe normy jakościowe. 

Oferta wentylatorów Pollrich DLK

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na wentylatory Pollrich DLK, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Ofert i Marketingu naszej firmy. Odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni typ wentylatorów.

Zachęcamy również do odwiedzin głównej strony internetowej firmy Pollrich DLK pod adresem www.pollrichdlk.com.

Wentylatory Pollrich DLK - producent